Champions League

Play Off

Echipe calificate pentru turul 4 preliminar Tur Retur


FC Basel Sui CFR Cluj Rom 1-2 0-1 1 - 3

Helsingborg IF Swe Celtic Sco 0-2 0-2 0 - 4

BATE Borisov Bls Hapoel Kiryat Shmona Isr 2-0 1-1 3 - 1

AEL Limassol Cyp Anderlecht Bel 2-1 0-2 2 - 3

Dinamo Zagreb Cro NK Maribor Slo 2-1 1-0 3 - 1




Sporting Braga Por Udinese Ita 1-1 1-1 2 - 2 plt

Spartak Moscow Rus Fenerbahçe Tur 2-1 1-1 3 - 2

Málaga CF Esp Panathinaikos Gre 2-0 0-0 2 - 0

Mönchengladbach Ger Dinamo Kiev Ukr 1-3 2-1 3 - 4

Lille OSC Fra FC København Den 2-0 0-1 2 - 1









Turul 3 preliminar
7-8 August.2012

Echipe calificate pentru turul 3 preliminar Tur Retur


NK Maribor Slo F91 Dudelange Lux 4-1 1-0
5 - 1


BATE Borisov Bls DVSC Debrecen Hun 1-1 2-0
3 - 1


CFR Cluj Rom Slovan Liberec Cze 1-0 2-1
3 - 1


Anderlecht Bel Ekranas Panevezys Lit 5-0 6-0
11 - 0


Slask Wroclaw Pol Helsingborg IF Swe 0-3 1-3
1 - 6


Sheriff Tiraspol Mol Dinamo Zagreb Cro 0-1 0-4
0 - 5


Celtic Sco HJK Helsinki Fin 2-1 2-0
4 - 1


Molde FK Nor FC Basel Sui 0-1 1-1
1 - 2


Hapoel Kiryat Shmona Isr Neftchi Baku Azb 4-0 2-2
6 - 2


AEL Limassol Cyp Partizan Belgrade Srb 1-0 1-0
2 - 0











Fenerbahçe Tur FC Vaslui Rom 1-1 4-1
5 - 2


Motherwell Sco Panathinaikos Gre 0-2 0-3
0 - 5


FC København Den Club Brugge Bel 0-0 3-2
3 - 2


Dinamo Kiev Ukr Feyenoord Ned 2-1 1-0
3 - 1










Turul 2 preliminar

Echipe calificate pentru turul 2 preliminar Tur Retur


Skënderbeu Korçë Alb DVSC Debrecen Hun 1-0 0-3 1 - 3

NK Maribor Slo Zeljeznicar Sarajevo Bos 4-1 2-1 6 - 2

MSK Zilina Svk Hapoel Kiryat Shmona Isr 1-0 0-2 1 - 2
-0
BATE Borisov Bls Vardar Skopje Mac 3-2 0-0
3 - 2


AEL Limassol Cyp Linfield Belfast Nir 3-0 0-0
3 - 0


Shamrock Rovers Irl Ekranas Panevezys Lit 0-0 1-2 1 - 2

Flora Tallinn Est FC Basel Sui 0-2 0-3 0 - 5

The New Saints Wal Helsingborg IF Swe 0-0 0-3
0 - 3


HJK Helsinki Fin KR Reykjavik Isl 7-0 2-1 9 - 1

Molde FK Nor FK Ventspils Lat 3-0 1-1 4 - 1

F91 Dudelange Lux FC Salzburg Aut 1-0 3-4 4 - 4

Slovan Liberec Cze Shakhtyor Karaganda Kaz 1-0 1-1 2 - 1 dp

Ludogorets Razgrad Bul Dinamo Zagreb Cro 1-1 2-3
3 - 4


Neftchi Baku Azb FC Zestafoni Geo 3-0 2-2 5 - 2

Ulisses Yerevan Arm Sheriff Tiraspol Mol 0-1 0-1 0 - 2

Valletta FC Mlt Partizan Belgrade Srb 1-4 1-3 2 - 7

Buducnost Podgorica Mon Slask Wroclaw Pol 0-2 1-0
1 - 2










Turul 1 preliminar

Echipe calificate pentru turul 1 preliminar Tur Retur


F91 Dudelange Lux Tre Penne Sma 7 - 0 4 - 0 11 - 0

Valletta FC Mlt FC Lusitanos And 8 - 0 1 - 0 9 - 0

Linfield Belfast Nir B36 Torshavn Far 0 - 0 0 - 0 3 - 4 plt









Abonează-te si primește ultimele noutăți
Scrieţi codul de control "5699"
Sau foloseste acest feed RSS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one