Europa League

Play Off

Echipe calificate pentru turul 4 preliminar Tur Retur


Anzhi Makhachkala Rus AZ Alkmaar Ned 1-0 5-0 6 - 0

Neftchi Baku Azb APOEL Nicosia Cyp 1-1 3-1 4 - 2

Atromitos FC Gre Newcastle United Eng 1-1 0-1 1 - 2

Tromsø IL Nor Partizan Belgrade Srb 3-2 0-1 3 - 3

FC Vaslui Rom Internazionale Ita 0-2 2-2 2 - 4




Hearts FC Sco Liverpool Eng 0-1 1-1 1 - 2

Athletic Bilbao Esp HJK Helsinki Fin 6-0 3-3 9 - 3

Maritimo Funchal Por Dila Gori Geo 1-0 2-0 3 - 0

Molde FK Nor Heerenveen Ned 2-0 2-1 4 - 1

DVSC Debrecen Hun Club Brugge Bel 0-3 1-4 1 - 7




Sheriff Tiraspol Mol Olympique Marseille Fra 1-2 0-0 1 - 2

Trabzonspor Tur FC Fehérvár Hun 0-0 0-0 0 - 0 plt

FC Midtjylland Den Young Boys Sui 0-3 2-0 2 - 3

Slask Wroclaw Pol Hannover 96 Ger 3-5 1-5 4 - 10

Dinamo Bucuresti Rom Metalist Kharkiv Ukr 0-2 1-2 1 - 4




AC Horsens Den Sporting CP Lisbon Por 1-1 0-5 1 - 6

F91 Dudelange Lux Hapoel Tel-Aviv Isr 1-3 0-4 1 - 7

Feyenoord Ned Sparta Praha Cze 2-2 0-2 2 - 4

Motherwell Sco Levante UD Esp 0-2 0-1 0 - 3

Red Star Belgrade Srb Girondins Bordeaux Fra 0-0 2-3 2 - 3




KSC Lokeren Bel Viktoria Plzen Cze 2-1 0-1 2 - 2

Mura Murska Sobota Slo Lazio Roma Ita 0-2 1-3 1 - 5

AIK Stockholm Swe CSKA Moscow Rus 0-1 2-0 2 - 1

Legia Warsaw Pol Rosenborg BK Nor 1-1 1-2 2 - 3

Bursaspor Tur FC Twente Enschede Ned 3-1 1-4 4 - 5




Ekranas Panevezys Lit Steaua Bucuresti Rom 0-2 0-3 0 - 5

Slovan Liberec Cze Dnipro Dnipropetrovsk Ukr 2-2 2-4 4 - 6

VfB Stuttgart Ger Dinamo Moscow Rus 2-0 1-1 3 - 1

PAOK Thessaloniki Gre Rapid Wien Aut 2-1 0-3 2 - 4

FC Luzern Sui Racing Genk Bel 2-1 0-2 2 - 3

Zeta Golubovci Mon PSV Eindhoven Ned 0-5 0-9 0 - 14









Turul 3 preliminar

Echipe calificate pentru turul 3 preliminar Tur Retur


Athletic Bilbao Esp Slaven Koprivnica Cro 3-1 1-2 4 - 3

Anzhi Makhachkala Rus Vitesse Arnhem Ned 2-0 2-0 4 - 0

Asteras Tripolis Gre Maritimo Funchal Por 1-1 0-0 1 - 1

Heerenveen Ned Rapid Bucuresti Rom 4-0 0-1 4 - 1

Ruch Chorzow Pol Viktoria Plzen Cze 0-2 0-5 0 - 7

AC Horsens Den IF Elfsborg Swe 1-1 3-2 4 - 3

APOEL Nicosia Cyp Aalesunds FK Nor 2-1 1-0 3 - 1

Hajduk Split Cro Internazionale Ita 0-3 2-0 2 - 3

Vojvodina Novi Sad Srb Rapid Wien Aut 2-1 0-2 2 - 3

Racing Genk Bel FK Aktobe Kaz 2-1 2-1 4 - 2

Tromsø IL Nor Metalurg Donetsk Ukr 1-1 1-0 2 - 1

FC Twente Enschede Ned Mladá Boleslav Cze 2-0 2-0 4 - 0

Bnei Yehuda Isr PAOK Thessaloniki Gre 0-2 1-4 1 - 6

Dila Gori Geo Anorthosis Famagusta Cyp 0-1 3-0 3 - 1

FC Fehérvár Hun AA Gent Bel 1-0 3-0 4 - 0

AIK Stockholm Swe Lech Poznan Pol 3-0 0-1 3 - 1

Eskisehirspor Tur Olympique Marseille Fra 1-1 0-3 1 - 4

Red Star Belgrade Srb Omonia Nicosia Cyp 0-0 0-0 0 - 0 plt

FK Sarajevo Bos Zeta Golubovci Mon 2-1 0-1 2 - 2

Admira Wacker Aut Sparta Praha Cze 0-2 2-2 2 - 4

Kalmar FF Swe Young Boys Sui 1-0 0-3 1 - 3

Dundee United Sco Dinamo Moscow Rus 2-2 0-5 2 - 7

Arsenal Kiev Ukr Mura Murska Sobota Slo 0-3 2-0 2 - 3

KuPS Kuopio Fin Bursaspor Tur 1-0 0-6 1 - 6

Steaua Bucuresti Rom Spartak Trnava Svk 0-1 3-0 3 - 1

FC Gomel Bls Liverpool Eng 0-1 0-3 0 - 4

SV Ried Aut Legia Warsaw Pol 2-1 1-3 3 - 4

St. Patrick's Athletic Irl Hannover 96 Ger 0-3 0-2 0 - 5

Servette FC Genève Sui Rosenborg BK Nor 1-1 0-0 1 - 1









Turul 2 preliminar

Echipe calificate pentru turul 2 preliminar Tur Retur


Khazar Lenkoran Azb Lech Poznan Pol 1-1 0-1 1 - 2

Eskisehirspor Tur St. Johnstone Sco 2-0 1-1 3 - 1

Hajduk Split Cro Skonto Riga Lat 2-0 0-1 2 - 1

AIK Stockholm Swe FH Hafnarfjardar Isl 1-1 1-0 2 - 1

Renova Dzepciste Mac FC Gomel Bls 0-2 1-0 1 - 2

Naftan Novopolotsk Bls Red Star Belgrade Srb 3-4 3-3 6 - 7

Vojvodina Novi Sad Srb Suduva Marijampole Lit 1-1 4-0 5 - 1

JJK Jyväskylä Fin Zeta Golubovci Mon 3-2 0-1 3 - 3

Young Boys Sui Zimbru Chisinau Mol 1-0 0-1 Plt.1 - 1

Lokomotiv Plovdiv Bul Vitesse Arnhem Ned 4-4 1-3 5 - 7

SK Tirana Alb Aalesunds FK Nor 1-1 0-5 1 - 6

Metalurg Donetsk Ukr Celik Niksic Mon 7-0 4-2 11 - 2

Maccabi Netanya Isr KuPs Kuopio Fin 1-2 1-0 2 - 2

Mladá Boleslav Cze Thór Akureyri Isl 3-0 1-0 4 - 0

Levadia Tallinn Est Anorthosis Famagusta Cyp 1-3 0-3 1 - 6

Milsami Orhei Mol FK Aktobe Kaz 4-2 0-3 4 - 5

Slaven Koprivnica Cro Portadown Nir 6-0 4-2 10 - 2

Servette FC Genève Sui Gandzasar Kapan Arm 2-0 3-1 5 - 1

FC Twente Enschede Ned Inter Turku Fin 1-1 0-5 1 - 6

Zalgiris Vilnius Lit Admira Wacker Aut 1-1 1-5 2 - 6

NK Osijek Cro Kalmar FF Swe 1-3 0-3 1 - 6

Slovan Bratislava Svk FC Fehérvár Hun 1-1 0-0 1 - 1

Rapid Bucuresti Rom MyPa-47 Fin 3-1 2-0 5 - 1

Olimpi Rustavi Geo Viktoria Plzen Cze 1-3 0-2 1 - 5

Mura Murska Sobota Slo CSKA Sofia Bul 0-0 1-1 1 - 1

Inter Baku Azb Asteras Tripolis Gre 1-1 1-1 2 - 2 plt

Differdange 03 Lux AA Gent Bel 0-1 2-3 2 - 4

Anzhi Makhachkala Rus Honvéd Budapest Hun 1-0 4-0 5 - 0

Levski Sofia Bul FK Sarajevo Bos 1-0 1-3 2 -4

Metalurgs Liepaja Lat Legia Warsaw Pol 2-2 1-5 3 - 7

Shakhtior Saligorsk Bls SV Ried Aut 1-1 0-0 1 - 1

Bnei Yehuda Isr Shirak Gyumri Arm 2-0 1-0 3 - 0

Rosenborg BK Nor Ordabasy Shymkent Kaz 2-2 2-1 4 - 3

Spartak Trnava Svk Sligo Rovers Irl 3-1 1-1 4 - 2

Dacia Chisinau Mol IF Elfsborg Swe 1-0 0-2 1 - 2

Siroki Brijeg Bos St. Patrick's Athletic Irl 1-1 1-2 2 - 3

APOEL Nicosia Cyp FK Senica Svk 2-0 1-0 3 - 0

Ruch Chorzow Pol Metalurg Skopje Mac 3-1 3-0 6 - 1

AGF Aarhus Den Dila Gori Geo 1-2 1-3 2 - 5

Olimpija Ljubljana Slo Tromsø IL Nor 0-0 0-1 0 - 1 dp









Turul 1 preliminar
<

Echipe calificate pentru turul 1 preliminar Tur Retur


Trans Narva Est Inter Baku Azb 0-5 0-2 0-7

MTK Budapest Hun FK Senica Svk 1-1 1-2 2-3

SK Tirana Alb CS Grevenmacher Lux 2-0 0-0 2-0

Torpedo Kutaisi Geo FK Aktobe Kaz 1-1 0-1 1-2

FK Borac Banja Luka Bos Celik Niksic Mon 2-2 1-1 3-3

FK Baku Azb Mura Murska Sobota Slo 0-0 0-2 0-2

IF Elfsborg Swe Floriana Mlt 8-0 4-0 12-0

Renova Dzepciste Mac Libertas Sma 4-0 4-0 8-0

FC Santa Coloma And NK Osijek Cro 0-1 1-3 1-4

FK Jagodina Srb Ordabasy Shymkent Kaz 0-1 0-0 0-1

Differdange 03 Lux NSI Runavik Far 3-0 3-0 6-0

Crusaders Belfast Nir Rosenborg BK Nor 0-3 0-1 0-4

Cefn Druids Wal MyPa-47 Fin 0-0 0-5 0-5

Levadia Tallinn Est FK Siauliai Lit 1-0 1-2 2-2

Bohemians Dublin Irl Thór Akureyri Isl 0-0 1-5 1-5

FK Sarajevo Bos Hibernians FC Mlt 5-2 4-4 9-6

FC Twente Enschede Ned UE Santa Coloma And 6-0 3-0 9-0

Rudar Pljevlja Mon Shirak Gyumri Arm 0-1 1-1 1-2

KS Flamurtari Vlorë Alb Honvéd Budapest Hun 0-1 0-2 0-3

Dacia Chisinau Mol NK Celje Slo 1-0 1-0 2-0

Suduva Marijampole Lit Daugava Daugavpils Lat 0-1 3-2 3-3

KuPS Kuopio Fin Llanelli FC Wal 2-1 1-1 3-2

Cliftonville Nir Kalmar FF Swe 1-0 0-4 1-4

Víkingur Far FC Gomel Bls 0-6 0-4 0-10

FH Hafnarfjardar Isl USV Eschen-Mauren Lie 2-1 1-0 3-1

Lech Poznan Pol Zhetysu Taldykorgan Kaz 2-0 1-1 3-1

Khazar Lenkoran Azb Kalju Nomme Est 2-2 2-0 4-2

Birkirkara Mlt Metalurg Skopje Mac 2-2 0-0 2-2

Pyunik Yerevan Arm Zeta Golubovci Mon 0-3 2-1 2-4

Teuta Durrës Alb Olimpi Rustavi Geo 0-3 1-6 1-9

Olimpija Ljubljana Slo Jeunesse d'Esch Lux 3-0 3-0 6-0

EB Streymur Far Gandzasar Kapan Arm 3-1 0-2 3-3

St. Patrick's Athletic Irl IBV Vestmannaeyjar Isl 1-0 1-2 2-2

La Fiorita Sma Metalurgs Liepaja Lat 0-2 0-4 0-6

JJK Jyväskylä Fin Stabæk IF Nor 2-0 2-3 4-3

Bangor City Wal Zimbru Chisinau Mol 0-0 1-2 1-2

Shkendija Tetovo Mac Portadown Nir 0-0 1-2 1-2









Abonează-te si primește ultimele noutăți
Scrieţi codul de control "9706"
Sau foloseste acest feed RSS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one