Turul 2 Preliminar

Echipe calificate pentru turul 2 preliminar Tur Retur


Khazar Lenkoran Azb Lech Poznan Pol 1-1 0-1 1 - 2

Eskisehirspor Tur St. Johnstone Sco 2-0 1-1 3 - 1

Hajduk Split Cro Skonto Riga Lat 2-0 0-1 2 - 1

AIK Stockholm Swe FH Hafnarfjardar Isl 1-1 1-0 2 - 1

Renova Dzepciste Mac FC Gomel Bls 0-2 1-0 1 - 2

Naftan Novopolotsk Bls Red Star Belgrade Srb 3-4 3-3 6 - 7

Vojvodina Novi Sad Srb Suduva Marijampole Lit 1-1 4-0 5 - 1

JJK Jyväskylä Fin Zeta Golubovci Mon 3-2 0-1 3 - 3

Young Boys Sui Zimbru Chisinau Mol 1-0 0-1 Plt.1 - 1

Lokomotiv Plovdiv Bul Vitesse Arnhem Ned 4-4 1-3 5 - 7

SK Tirana Alb Aalesunds FK Nor 1-1 0-5 1 - 6

Metalurg Donetsk Ukr Celik Niksic Mon 7-0 4-2 11 - 2

Maccabi Netanya Isr KuPs Kuopio Fin 1-2 1-0 2 - 2

Mladá Boleslav Cze Thór Akureyri Isl 3-0 1-0 4 - 0

Levadia Tallinn Est Anorthosis Famagusta Cyp 1-3 0-3 1 - 6

Milsami Orhei Mol FK Aktobe Kaz 4-2 0-3 4 - 5

Slaven Koprivnica Cro Portadown Nir 6-0 4-2 10 - 2

Servette FC Genève Sui Gandzasar Kapan Arm 2-0 3-1 5 - 1

FC Twente Enschede Ned Inter Turku Fin 1-1 0-5 1 - 6

Zalgiris Vilnius Lit Admira Wacker Aut 1-1 1-5 2 - 6

NK Osijek Cro Kalmar FF Swe 1-3 0-3 1 - 6

Slovan Bratislava Svk FC Fehérvár Hun 1-1 0-0 1 - 1

Rapid Bucuresti Rom MyPa-47 Fin 3-1 2-0 5 - 1

Olimpi Rustavi Geo Viktoria Plzen Cze 1-3 0-2 1 - 5

Mura Murska Sobota Slo CSKA Sofia Bul 0-0 1-1 1 - 1

Inter Baku Azb Asteras Tripolis Gre 1-1 1-1 2 - 2 plt

Differdange 03 Lux AA Gent Bel 0-1 2-3 2 - 4

Anzhi Makhachkala Rus Honvéd Budapest Hun 1-0 4-0 5 - 0

Levski Sofia Bul FK Sarajevo Bos 1-0 1-3 2 -4

Metalurgs Liepaja Lat Legia Warsaw Pol 2-2 1-5 3 - 7

Shakhtior Saligorsk Bls SV Ried Aut 1-1 0-0 1 - 1

Bnei Yehuda Isr Shirak Gyumri Arm 2-0 1-0 3 - 0

Rosenborg BK Nor Ordabasy Shymkent Kaz 2-2 2-1 4 - 3

Spartak Trnava Svk Sligo Rovers Irl 3-1 1-1 4 - 2

Dacia Chisinau Mol IF Elfsborg Swe 1-0 0-2 1 - 2

Siroki Brijeg Bos St. Patrick's Athletic Irl 1-1 1-2 2 - 3

APOEL Nicosia Cyp FK Senica Svk 2-0 1-0 3 - 0

Ruch Chorzow Pol Metalurg Skopje Mac 3-1 3-0 6 - 1

AGF Aarhus Den Dila Gori Geo 1-2 1-3 2 - 5

Olimpija Ljubljana Slo Tromsø IL Nor 0-0 0-1 0 - 1 dp









Abonează-te si primește ultimele noutăți
Sau foloseste acest feed RSS
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one